خرید  . تاخیری ویاگرای قرمز كانگورو اورجینال در بسته بندی ۱۰ تایی اصلی ساخت كشور آمریكا

بزرگ و سفت شدن .

امكان نزدیكی مكرر پس از انزال فوق العاده موثر در نعوظ

ایجاد نعوظ (شق شدن)

و تاخیر در انزال

افزایش قدرت اورگاسم یا اوج لذت جنسی

تسلط بر زمان ، قدرت و كیفیت نزدیكی

ویاگرا با ریلاكس كردن عضلات  . تناسلی مردانه باعث نفوذ مقدار بیشتری خون به آن شده و در نتیجه میزان نعوذ را افزایش میدهد .این دارو اغلب برای درمان اختلال نعوذ در مردان ( ایمپوتنس ) مورد استفاده قرار می گیرد اما موارد مصرف دیگری نیز دارد ، كه با نظر پزشك تعیین می شود. (لازم به ذكر است ا . ویاگرا سرعت گردش خون را در بدن افزایش میدهد) سیلدنافیل یا ویاگرا بصورت این نام  .هائی با پوشش قرمز رنگ و بصورت ۲۵ ، ۵۰ ، و ۱۰۰ میلی گرمی در دسترس مصرف كنندگان قرار دارد. این دارو توسط شركت دارویی Pfizer ساخته شده است.  .های آن قرمز رنگ هستند كه در یك طرف آن نام Pfizer و در طرف دیگر آن ( VGRxxx به معنی دوزد . است كه ۲۵ یا ۵۰ یا ۱۰۰ میلی گرم است) وجود دارد.

استفاده از لوازم درمانی كه تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشكی نیستند به هیچ عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف كننده این گونه دارو ها جداً مورد تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود كه = . ویاگرا اصل را فقط و فقط از سایت ما سفارش دهید و از خرید كردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید

قیمت محصول اصل: 55000 تومان (اورجینال تضمینی)

نحوه مصرف ویاگرا :

یك  ویاگرا را باید ۱ ساعت قبل از رابطه به همراه آب كافی مصرف كرد.

چند نكته در رابطه با استفاده از ویاگرا:

استفاده از این دارو در افراد مسن و خصوصا كسانی كه از داروهای نیتراتی قلبی استفاده می‌كنند باید با نظر مستقیم پزشك مربوطه و تجویز او باشد وگرنه می‌تواند مخاطره‌آمیز باشد.

مصرف بیشتر از یك . در روز توصیه نمی‌شود‌.

دارو را باید دور از نور و رطوبت در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد، درون جعبه دربسته نگهداری كرد.

 

این دارو علاوه بر حفظ تستوسترون های شما، هورمون های از بین رفته را نیز ترمیم و فعال میكنند و در نتیجه این ا . برای افراد میان سال و كسانی كه دوره جوانی آن ها تمام شده است نیز بسیار مفید است.  . ویاگرا همچنین به منظور بهبود خستگی، درمان ناتوانی جنسی، درد كمر و زانو، ضعف عضلانی اندام ها، درمان پروستات، سرگیجه و وزوز گوش نیز بسیار تاثیرگذار معرفی شده است.

استفاده از لوازم درمانی كه تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشكی نیستند به هیچ عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف كننده این گونه دارو ها جداً مورد تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود كه. ویاگرا اصل را فقط و فقط از سایت ما سفارش دهید و از خرید كردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید

 

قیمت محصول اصل: 55000تومان (اورجینال تضمینی)

راهنمای خرید :

با تشكر از انتخاب شركت ما ، لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش این محصول، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كلیك كنید. سپس كارشناس فروش شركت با شما تماس میگیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول را برای شما توضیح میدهد.